Nasze usługi

Usuwanie i naprawa immobilizerów

Usuwanie i naprawa immobilizerów

Często się zdarza, że fabryczne immobilizery ulegają uszkodzeniu, co skutkuje tym, że nie jesteśmy w stanie odpalić samochodu.

Nasza firma oferuje usługę naprawy immobilizerów, niestety nie zawsze jest ona możliwa i opłacalna ze względu na koszty, dlatego w takich przypadkach możemy zaproponować usuniecie programowe fabrycznej blokady tzw. immobiliser. Dzięki czemu na zawsze pozbędziecie się Państwo kłopotów z zablokowanym samochodem.

Ponieważ fabryczne immobilizery są częścią całego układu sterowania w samochodach, często się zdarza że po wymianie np. uszkodzonego sterownika silnika, czy licznika, samochód nie odpala. Istnieje wtedy konieczność dopasowania (zaprogramowania) “nowej” części do całego układu, lub w niektórych przypadkach pozbycia się immobilizera. Taką usługę jak najbardziej wykonujemy.

Postaw na profesjonalizm

Elektryka i elektronika samochodowa to nasz chleb powszedni. Zamiast niepotrzebnie ryzykować, skorzystaj z naszych usług, których jakość poświadczają certyfikaty ze szkoleń, licencje na oryginalne oprogramowanie oraz setki zadowolonych klientów.

Lub zostań naszym fanem 😉