+48 888 898 363 alarmtronic@wp.pl

Usuwanie i naprawa immobilizerów

Często się zdarza, że fabryczne immobilizery ulegają uszkodzeniu, co skutkuje tym, że nie jesteśmy w stanie odpalić samochodu.

Nasza firma oferuje usługę naprawy immobilizerów, niestety nie zawsze jest ona możliwa i opłacalna ze względu na koszty, dlatego w takich przypadkach możemy zaproponować usuniecie programowe fabrycznej blokady tzw. immobiliser. Dzięki czemu na zawsze pozbędziecie się Państwo kłopotów z zablokowanym samochodem.

UWAGA!!!
Ponieważ fabryczne immobilizery są częścią całego układu sterowania w samochodach, często się zdarza że po wymianie np. uszkodzonego sterownika silnika, czy licznika, samochód nie odpala. Istnieje wtedy konieczność dopasowania (zaprogramowania) „nowej” części do całego układu, lub w niektórych przypadkach pozbycia się immobilizera. Taką usługę jak najbardziej wykonujemy.

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Nr telefonu:

  Interesuje mnie: Diagnostyka komputerowaPoprawa dawki startowejNaprawa elektryki i elektronikiProgramowanie kluczy, kart, pilotów i alarmówNaprawa licznikaKlimatyzacja samochodowaCHIP TUNINGNaprawa filtra cząstek stałychUstalenie kodu CAR_AUDIOInne

  Treść wiadomości:

  Podziel się!

  Powiedz innym o tej stronie!