Nasze usługi

Poprawa dawki startowej

Poprawa dawki startowej

Auto ciężko pali na ciepłym silniku?
Mechanicy, a nawet ASO rozłożyli ręce, sugerując po raz kolejny wymianę akumulatora bądź rozrusznika, które nie pomogło lub pomogło krótkotrwale?

Mechanik zasugerował oszukanie czujnika temperatury silnika i auto pali teraz lepiej? Tak, będzie palić lepiej ponieważ komputer widzi cały czas, że silnik jest zimy. Przekłada się to na większą dawkę rozruchową, ale również i w czasie jazdy dawka paliwa jest większa. Efekt? Większe spalanie. Proponujemy skuteczne rozwiązanie za ułamek ceny proponowanej przez warsztaty mechaniczne czy ASO.

Programowa korekta to jedyny, pewny zabieg, który rozwiąże problem z długotrwałym rozruchem ciepłego silnika. Modyfikacja taka nie wpływa w żaden sposób na szybsze zużycie jakichkolwiek podzespołów. Zużycie paliwa również nie ulega zmianie. Gwarancja natychmiastowego efektu i 100% satysfakcji!

Z

TDI z grupy VAG

Z

CRDI

Z

JTD

Z

DCI

Z

CDI

Z

CDTI

Z

TDCI

Z

HDI

Z

DTL

Z

DTH

Pamiętaj! W cenie chip tuningu dla poprawy osiągów zawsze modyfikacja dawki rozruchowej ciepłego silnika jest GRATIS!

Postaw na profesjonalizm

Elektryka i elektronika samochodowa to nasz chleb powszedni. Zamiast niepotrzebnie ryzykować, skorzystaj z naszych usług, których jakość poświadczają certyfikaty ze szkoleń, licencje na oryginalne oprogramowanie oraz setki zadowolonych klientów.

Lub zostań naszym fanem 😉