+48 888 898 363 alarmtronic@wp.pl

Poprawa dawki startowej

Auto ciężki pali na ciepłym silniku???

TDI z grupy VAG i nie tylko

również CRDI, JTD, DCI, CDI, CDTI, TDCI, HDI, DTL, DTH

Mechanicy, a nawet ASO rozłożyli ręce, sugerując po raz kolejny wymianę akumulatora bądź rozrusznika, które nie pomogło lub pomogło krótkotrwale?

Mechanik zasugerował oszukanie czujnika temperatury silnika i auto pali teraz lepiej? Tak, będzie palić lepiej ponieważ komputer widzi cały czas, że silnik jest zimy. Przekłada się to na większą dawkę rozruchową, ale również i w czasie jazdy dawka paliwa jest większa. Efekt? Większe spalanie. Proponujemy skuteczne rozwiązanie za ułamek ceny proponowanej przez warsztaty mechaniczne czy ASO.

Programowa korekta to jedyny, pewny zabieg, który rozwiąże problem z długotrwałym rozruchem ciepłego silnika. Modyfikacja taka nie wpływa w żaden sposób na szybsze zużycie jakichkolwiek podzespołów. Zużycie paliwa również nie ulega zmianie. Gwarancja natychmiastowego efektu i 100% satysfakcji!

Pamiętaj!

W cenie chip tuningu dla poprawy osiągów zawsze modyfikacja dawki rozruchowej ciepłego silnika jest GRATIS!

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Nr telefonu:

  Interesuje mnie: Diagnostyka komputerowaPoprawa dawki startowejNaprawa elektryki i elektronikiProgramowanie kluczy, kart, pilotów i alarmówNaprawa licznikaKlimatyzacja samochodowaCHIP TUNINGNaprawa filtra cząstek stałychUstalenie kodu CAR_AUDIOInne

  Treść wiadomości:

  Podziel się!

  Powiedz innym o tej stronie!