+48 888 898 363 alarmtronic@wp.pl

Podnoszenie mocy silników

Maksymalna prędkość

Maksymalne obroty silnika

Doładowanie

Dawka paliwa

Kąt zapłonu

Moment początku tłoczenia

Czas wtrysku

d

oraz wiele innych

JAKIE OFERUJE KORZYŚCI?

Większa moc silnika przekłada się nie tylko na wyższą prędkość maksymalną, jaką możemy osiągnąć, ale też na poprawę przyspieszenia, które nieraz przydaje się również do uniknięcia niebezpiecznych sytuacji na drodze. Co ciekawe, modyfikacja silnika ma także wpływ na jego spalanie, lecz zamiast je podnosić, sprawia, że przy zachowaniu podobnego stylu jazdy jest ono mniejsze! Poza tym samochód po wprowadzeniu nowych ustawień nie wymaga specjalnej obsługi. Wystarczy, jeśli będziemy pamiętali o standardowych czynnościach eksploatacyjnych, takich, jak okresowa wymiana oleju, filtrów i tankowanie dobrego paliwa na sprawdzonych stacjach.

JAK PRZEBIEGA CHIP TUNING?

Chip tuning można przeprowadzić praktycznie w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym, niezależnie od marki, rocznika czy przebiegu. Warunkiem jest jednak jego dostateczna sprawność techniczna.
Dlatego pierwszym krokiem jest dokonanie diagnostyki Twojego pojazdu a potem przystępujemy do modyfikacji elektroniki. Naturalnie przyrost mocy nie jest taki sam w każdym przypadku, gdyż dobieramy go optymalnie do modelu samochodu i stanu jego silnika.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z CHIP TUNINGU?

Chip tuning to prosty sposób na poprawę osiągów każdego auta. Na pewno nie tylko prywatni kierowcy docenią dostęp do dodatkowej mocy silnika, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów związanych z eksploatacją pojazdu. Dlatego jest to również ciekawe rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców, którzy w swojej działalności korzystają z samochodów. Im większa flota posiadanych pojazdów, tym poważniejsze mogą być oszczędności wydatków na paliwo. Chip tuning jest więc wartą rozważenia inwestycją.

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Nr telefonu:

  Interesuje mnie: Diagnostyka komputerowaPoprawa dawki startowejNaprawa elektryki i elektronikiProgramowanie kluczy, kart, pilotów i alarmówNaprawa licznikaKlimatyzacja samochodowaCHIP TUNINGNaprawa filtra cząstek stałychUstalenie kodu CAR_AUDIOInne

  Treść wiadomości:

  Podziel się!

  Powiedz innym o tej stronie!