Nasze usługi

AdBlue

AdBlue

E

Typowe problemy z AdBlue w pojazdach mechanicznych i ich naprawa

Jeśli Twoje auto  przeszło w tryb ograniczenia mocy lub informuje że zostało Ci kilka KM do ostatniego uruchomienia pojazdu zgłoś się do nas a rozwiążemy ten problem raz na zawsze!

Usługa polega na przeprogramowaniu sterownika silnika w taki sposób aby system nie wykazywał żadnej usterki związanej z systemem SCR/AdBlue

Nie stosujemy EMULATORÓW a jedynie programowe wyłączenie systemu. Zaletą tego rozwiązania jest to, że system zachowuje w pełni swoją diagnozowalność przez serwis diagnostyczny, jednocześnie nie wykazując żadnej usterki.

Możemy również naprawiać system ustalając i wymieniając uszkodzone części, ale nie będzie  gwarancji na jak długo to rozwiąże problem, tym bardziej ze ten system jest wyjątkowo drogą naprawa obciążając budżet właściciela auta. 

E

Co to jest AdBlue?

AdBlue jest to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% gromadzony w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu, jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennej eksploatacji, kierowca nie dostrzeże jakichkolwiek uciążliwości związanych z zastosowaniem AdBlue. Wbrew pozorom, dodatkowy czynnik nie jest dawkowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, wobec czego niezwykle istotna jest temperatura, jaką osiągają spaliny w miejscu montażu katalizatora.

Postaw na profesjonalizm

Elektryka i elektronika samochodowa to nasz chleb powszedni. Zamiast niepotrzebnie ryzykować, skorzystaj z naszych usług, których jakość poświadczają certyfikaty ze szkoleń, licencje na oryginalne oprogramowanie oraz setki zadowolonych klientów.

Lub zostań naszym fanem 😉